Zlew gastronomiczny dwukomorowy

Basen gastronomiczny dwukomorowy – charakter i zastosowanie

Utrzymanie bezwzględnej czystości podczas przygotowywania potraw w kuchni restauracyjnej stanowi nie lada wyzwanie dla każdego pracownika oraz właściciela, dlatego nasza oferta zlewów gastronomicznych dwukomorowych powstała z myślą o zapewnienie możliwie największej funkcjonalności i higieny w kuchni. Utrzymywanie czystości to jednak niezwykle odpowiedzialna i ważna rzecz dla wszystkich szanujących się i dobrze prosperujących restauracji – i tych mniejszych, i tych większych!

 

Basen gastronomiczny dwukomorowy to produkt przeznaczony to dbania o higienę, jak i przygotowywania potraw. Dzięki posiadaniu dwóch części do mycia może być efektywnie wykorzystywany do kilku czynności naraz. Mogą też służyć do mycia naczyń, narzędzi i pozostałego asortymentu kuchennego, którego nie można włożyć do zmywarki. Wyróżniamy wiele modeli omawianych w tej kategorii produktów. Zlew może być umocowany przy stole z nogami lub kółkami (bardziej mobilne rozwiązanie), może też być naścienny, czy opierać się właśnie na ścianie. Jednocześnie wyróżniamy różne kształty produktów – prostokątne, kwadratowe oraz okrągłe.

 

Rodzaj tworzywa i inne aspekty, czyli jak wybrać optymalny zlew gastronomiczny dwukomorowy?

 

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru zlewu gastronomicznego dwukomorowego? Jednym z podstawowych kryteriów, które powinniśmy rozważyć, jest kwestia tworzywa, z którego dany model został wyprodukowany. Dostępne są baseny kuchenne ceramiczne, granitowe (czyli z masy kompozytowej), a także ze stali nierdzewnej. Ostatni materiał, stal nierdzewna, charakteryzuje się między innymi właściwością polegającą na tym, że podczas kontaktu z artykułami spożywczymi i nie tylko nie wydziela żadnych niepożądanych substancji. Produkty takie polecane są celem utrzymania jak największej higieny w restauracji. Jednocześnie produkty te posłużą nam przez długie lata ze względu na to, że nie będą korodowały.

 

Proponowane przez nas baseny gastronomiczne dwukomorowe charakteryzują się funkcjonalnością i ergonomią, co sprzyja komfortowi użytkowania. Wysokiej jakości produkty udowadniają, że nawet praca „na zmywaku” nie musi być tak uciążliwa, jak ją malują. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami urządzeń sanitarnych, armatury i elementów wyposażeniowych kuchni restauracyjnych jesteśmy w stanie zapewnić produkty światowej klasy, ale w bardzo atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Tym bardziej więc zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą już teraz!